Sprzedażowe aplikacje mobilne

SPRZEDAŻOWE APLIKACJE MOBILNE

Firmy eCommerce nie mają ograniczeń. Ludzie robią zakupy w internecie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. To stwierdzenie odnosi się do wszystkich branż na całym świecie. Potęga Internetu umożliwiła Nam dotarcie do konsumentów w dowolnym miejscu i czasie, z dowolnego urządzenia. Ale rodzaj urządzeń, na które ich kierujesz, będzie miał duży wpływ na Twój sukces.

Nie jest tajemnicą, że konsumpcja mobilna zawładnęła naszym życiem. Według ostatnich badań 96% dorosłych w Polsce posiada telefon komórkowy. 81% populacji posiada smartfona. Każdy ma te urządzenia przyklejone do rąk prawie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jako właściciel firmy musisz to zauważyć i dostosować. Jak możesz wykorzystać te informacje i wykorzystać je do zwiększenia sprzedaży w handlu elektronicznym? Odpowiedź jest prosta - Twój sklep eCommerce potrzebuje aplikacji mobilnej.

Twój sklep eCommerce nigdy nie osiągnie pełnego potencjału z samą stroną internetową. Jeśli przyjrzysz się najnowszym trendom w handlu elektronicznym, szybko zorientujesz się, że wszystko zmierza w kierunku mobilnym.

Ale czy naprawdę potrzebujesz aplikacji mobilnej? 100% TAK!

Aplikacja mobilna dla systemu e-commerce - dlaczego warto?
- Stałe miejsce sklepu internetowego w telefonie/tablecie klienta
- Kanał sprzedaży, odpowiadający na oczekiwania współczesnego rynku
- Natychmiastowa aktualizacja danych (bez konieczności wysyłania zmian App Store i Google Play)
- Obsługa push notyfikacji, szybki kontakt klientów z obsługą sklepu

Zapraszamy do współpracy.

FORMULARZ WYCENY SKLEPU INTERNETOWEGO

PROFESJONALNE STRONY I SKLEPY INTERNETOWE