Portfolio

Wykonaliśmy wiele sklepów i stron www, które cieszą się rosnącą popularnością.Posiadamy bogate doświadczenie i wykonaliśmy wiele udanych realizacji. Nasi klienci cieszą się popularnością swoich stron i sklepów internetowych, dzięki czemu i my zyskujemy, stając się doskonałym wykonawcą, na którego zawsze można liczyć. Dzięki rzetelnemu marketingowi, gwarantujemy naszym klientom kompleksową usługę.

Nasz zespół działa od podstaw, aż do fantastycznego, końcowego efektu. Do głównych zadań, jakimi się zajmujemy, należą: budowanie stron internetowych, sklepów internetowych, aplikacji mobilnych, dedykowane oprogramowanie oraz najnowocześniejsze rozwiązania reklamowe.

Zbudowaliśmy już wiele stron i sklepów internetowych od zera, zawsze wsłuchując się w wyobrażenia naszych klientów. Stawiając na jakość i przejrzystość naszych produkcji, rozumiemy, że tylko takie witryny zdobywają popularność w internecie. Zapewniamy kompleksowe wsparcie zajmując się jednocześnie pozycjonowaniem, optymalizacją, reklamą w sieci Google Ads/AdWords, Facebook oraz tworzeniem regulaminów e-commerce.

Nasze rozwiązania reklamowe oraz bogata wiedza z zakresu marketingu pozwoliły naszym odbiorcom dotrzeć szybko do klienta oraz znacznie zwiększyć zarówno ilość odwiedzin na stworzonych przez nas witrynach, jak i wysokość sprzedaży w internetowych sklepach. Nasza wiedza o tym, jak dotrzeć do odbiorcy z informacja handlową, skłania go do zakupu, lub skorzystania z innej sieciowej usługi.

Wykonaliśmy wiele kampanii reklamowych/leedowych na Facebooku oraz w Google. Tworzymy również sprzedażowe strony internetowe Landing Page - z wbudowanymi formularzami kontaktowymi oraz z własnymi statystykami.

PZT
PZT

FORMULARZ WYCENY SKLEPU INTERNETOWEGOPROFESJONALNE STRONY I SKLEPY INTERNETOWE